Акваполімер Інжиніринг

Діяльність

Інженерно-виробнича компанія, яка пропонує комплексне вирішення завдань з проєктування, комплектації та монтажу очисних споруд на території України та за її межами.

Технічні рішення призначені для приватного сектору і промислових підприємств, де відсутня централізована каналізація.

Крім будівництва нових об’єктів, ТОВ «Акваполімер Інжиніринг» здійснює реконструкцію та модернізацію вже існуючих очисних споруд, сервісне гарантійне та післягарантійне обслуговування.

Установи, які її створили:

LWT ENGINEERING LLC

Вебсайт

Діяльність

Інжиніринг та виготовлення систем підготовки питної та технологічної води, очищення стічних вод, розробка хімічних програм корекційної обробки для відкритих та закритих контурів охолодження для промислових підприємств. Постачання обладнання та комплектуючих для систем промислової водопідготовки, хімічних процесних реагентів для обробки води від найкращих світових виробників, таких як Toray, Nalco Water an Ecolab Company, Pentair, Evoqua. Виконання проектних, монтажних, пусконалагоджувальних та сервісних робіт. Реалізація інжинірингових проектів в Україні та за кордоном за міжнародними стандартами. 

Установи, які її створили:

MEGAWATT TC LLC

Вебсайт

Діяльність

Компанія з 16-річним досвідом у сфері інжинірингу повного циклу для B2C та B2B в галузі проєктування, енергозаощадження, житлового будівництва, водопідготовки, опалення та охолодження. Компанія займається водопостачанням та водоочищенням, системами опалення та охолодження, рекуперацією енергії та тепловими насосами в державному, приватному та промисловому секторах.

Установи, які її створили: