Просвітницький форум «PRO Воду: кар’єра у водному господарстві»

05.06.2026

5 червня 2026 року в місті Рівне на базі Національного університету водного господарства та природокористування відбувся представницький просвітницький форум «PRO Воду: кар’єра у водному господарстві», присвячений Дню працівників водного господарства України.

Захід проведено за ініціативи Голови Державного агентства водних ресурсів України Ігоря Гопчака з метою популяризації професій водної галузі, підтримки молодих фахівців та формування кадрового потенціалу для сталого розвитку водного сектору України.

У форумі взяли участь та виступили з вітальними промовами Голова Комітету Верховної Ради України з питань екологічної політики та природокористування Олег Бондаренко, Голова підкомітету з питань охорони і раціонального використання водних ресурсів та державного моніторингу навколишнього природного середовища Екокомітету ВРУ Едуард Прощук, заступник Голови Комітету ВРУ з питань фінансів, податкової та митної політики Олександр Ковальчук, заступник голови Рівненської обласної державної адміністрації Олександр Кохан, ректор Національного університету водного господарства та природокористування Віктор Мошинський, директор Інституту водних проблем і меліорації НААН України Михайло Яцюк.

До обговорення також долучилися науковці, керівники водогосподарських організацій, багато випускників НУВГП та численна студентська аудиторія університету.

Форум став важливою платформою для професійного діалогу між представниками державної влади, наукової спільноти, галузевих фахівців та молоді, яка обирає свій шлях у водному господарстві України.

💙💛 Водна галузь потребує нових ідей, сучасних знань та мотивованих спеціалістів. Саме молодь сьогодні формує майбутнє водних ресурсів України.

Детальніше про захід читайте на офіційному вебсайті Державного агентства водних ресурсів України.

💧 #УкраїнськаВоднаАсоціація #PROВоду #ВоднеГосподарство #Держводагентство #НУВГП #ВодніРесурси #МолодьТаВода #ДеньПрацівниківВодногоГосподарства #Україна